✷ HOLIDAY SALE ✷
40-50% OFF stationery
-
junk journal kit
Regular price $35.00Regular priceUnit price / per$35.00Sale price $35.00 -
PARTIAL CUSTOM [layered]
Regular price $50.00Regular priceUnit price / perSale price $50.00 -
PARTIAL CUSTOM [full collage scattered layout]
Regular price $55.00Regular priceUnit price / perSale price $55.00 -
PARTIAL CUSTOM [full collage straight layout]
Regular price $55.00Regular priceUnit price / perSale price $55.00 -
☆ PARTIAL CUSTOM [gallery layout]
Regular price $50.00Regular priceUnit price / perSale price $50.00 -
spiral bound blank journal
Regular price $12.50Regular priceUnit price / per$15.00Sale price $12.50Sale -
mom's garden
Regular price $47.75Regular priceUnit price / perSale price $47.75 -
5x7 custom stamp frame
Regular price $59.99Regular priceUnit price / perSale price $59.99 -
pressed flower garden
Regular price $47.75Regular priceUnit price / perSale price $47.75 -
Mayzie Co. gift card
Regular price From $10.00Regular priceUnit price / perSale price From $10.00 -
daisy + forget me nots
Regular price $44.50Regular priceUnit price / perSale price $44.50 -
☆ COMPLETE CUSTOM [gallery layout]
Regular price $60.00Regular priceUnit price / perSale price $60.00 -
pressed flower garden with Desert Marigold
Regular price $47.75Regular priceUnit price / perSale price $47.75 -
Saletoday notepad
Regular price $9.99Regular priceUnit price / per$12.00Sale price $9.99Sale -
"lainey" purple hydrangeas
Regular price $45.00Regular priceUnit price / perSale price $45.00 -
pink pressed flowers
Regular price $45.00Regular priceUnit price / perSale price $45.00 -
Sold out"aspen june"
Regular price $45.00Regular priceUnit price / perSale price $45.00Sold out -
COMPLETE CUSTOM [layered layout]
Regular price $65.00Regular priceUnit price / perSale price $65.00 -
to do list grid notepad
Regular price $9.99Regular priceUnit price / per$15.00Sale price $9.99Sale -
pressed flower bouquet
Regular price $45.00Regular priceUnit price / perSale price $45.00 -
Sold outmountain flowers
Regular price $45.00Regular priceUnit price / perSale price $45.00Sold out

















